Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › STRETCH CEILING SYSTEMS SRL

STRETCH CEILING SYSTEMS SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Orş. Pantelimon
CUI 32881073 · J23/2651/2015
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire STRETCH CEILING SYSTEMS SRL
Cod fiscal (CIF) RO32881073
Nr. Reg. Comerțului J23/2651/2015
Sediu social Str. Veseliei nr. 6, et. 1, parter, Orş. Pantelimon, jud. ILFOV, 77145
Telefon 0721110800

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

ŢURCAN STELA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 29.07.2015
CAEN4339 · Alte lucrări de finisare
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută STRETCH CEILING SYSTEMS SRL după CUI 32881073 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
1.147.172 lei
+74.0% vs 2024
Profit net 2025
397.460 lei
+465.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă34.6%
Față de sectorpeste 71% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 646 de firme din Alte lucrări de finisare care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 14,8%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 62% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 755 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 219.527 lei20142015: 398.088 lei20152016: 301.545 lei20162017: 877.616 lei20172018: 496.233 lei20182019: 115.980 lei20192020: 398.760 lei20202021: 144.707 lei20212022: 334.621 lei20222023: 931.580 lei20232024: 657.594 lei20242025: 1.147.172 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.147.172 lei 397.460 lei 2
2024 657.594 lei 70.288 lei 2
2023 931.580 lei 406.391 lei 3
2022 334.621 lei 71.530 lei 4
2021 144.707 lei -181.119 lei 5
2020 398.760 lei 98.861 lei 3
2019 115.980 lei -30.876 lei 2
2018 496.233 lei -71.475 lei 1
2017 877.616 lei 160.352 lei 2
2016 301.545 lei -8.674 lei 2
2015 398.088 lei 81.716 lei 2
2014 219.527 lei 103.953 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 12 ani (2014–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 46 zile−17 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 54 zile+34 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 34,65%+23,96 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 26,49%−12,3 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,78×+1,2 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,36×−0,27 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,94%+60,84 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 73,47%+49,53 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 73,51%+12,3 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 573.586 lei+244.789 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,12×−0,12 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 18,01×+13,8 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 20 zile−67 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 59,81%+44,85 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 36 din 656 firme active cu bilanț depus (CAEN 4339)
Vechime relativămai veche decât 69% dintre cele 1.650 firme active din sector
SectorCAEN 4339 · Alte lucrări de finisare →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Oraş Pantelimon
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/2673/2014 → J23/2651/2015
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Oraş Pantelimon → Bucureşti Sectorul 1
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/2651/2015 → J40/2673/2014

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru STRETCH CEILING SYSTEMS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți STRETCH CEILING SYSTEMS SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru STRETCH CEILING SYSTEMS SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

STRETCH CEILING SYSTEMS SRL, cu sediul în Orş. Pantelimon, are codul unic de înregistrare (CUI) 32881073, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/2651/2015. Firma a fost înființată la data de 5 martie 2014 și are ca obiect principal de activitate Alte lucrări de finisare (CAEN 4339).

La ultima verificare, STRETCH CEILING SYSTEMS SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.147.172 lei și un rezultat net de 397.460 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are STRETCH CEILING SYSTEMS SRL?

STRETCH CEILING SYSTEMS SRL (CUI 32881073) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă STRETCH CEILING SYSTEMS SRL în sectorul său?

STRETCH CEILING SYSTEMS SRL ocupă locul 36 din 656 firme active cu bilanț depus în CAEN 4339 (Alte lucrări de finisare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este STRETCH CEILING SYSTEMS SRL față de firmele din același domeniu?

STRETCH CEILING SYSTEMS SRL este mai veche decât 69% dintre cele 1.650 firme active cu CAEN 4339.

Este STRETCH CEILING SYSTEMS SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare STRETCH CEILING SYSTEMS SRL (CUI 32881073) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este STRETCH CEILING SYSTEMS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, STRETCH CEILING SYSTEMS SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în STRETCH CEILING SYSTEMS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru STRETCH CEILING SYSTEMS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este STRETCH CEILING SYSTEMS SRL plătitoare de TVA?

Da, STRETCH CEILING SYSTEMS SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a STRETCH CEILING SYSTEMS SRL?

În anul 2025, STRETCH CEILING SYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.147.172 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu STRETCH CEILING SYSTEMS SRL?

Firmoscop analizează STRETCH CEILING SYSTEMS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.