Sari la conținut
FirmoscopFirmeBrașov › ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.

ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2015 · 11 ani vechime · Mun. Braşov
CUI 34350280 · J2015000531089
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneDatorii ANAF · 852K leiPlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO34350280
Nr. Reg. Comerțului J2015000531089
Sediu social Str. Zizinului nr. 106A, birou D-C-10, Mun. Braşov

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

CIOLĂNEL REMUS GEORGEL · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 08.04.2015
CAEN4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Datorii la buget (ANAF)852.276 lei la 30 iunie 2026

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Restanțe la bugetul de stat Figurează cu 852.276 lei 30 iunie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. după CUI 34350280 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 99/100
Cifră de afaceri 2025
1.173.800 lei
-46.0% vs 2024
Profit net 2025
102.821 lei
-57.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă8.8%
Față de sectorpeste 44% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 28.633 de firme din Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 11,9%.

Mărime față de sector9 angajați · peste 88% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 33.058 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.5×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2015: 219.610 lei20152016: 135.454 lei20162017: 180.000 lei20172018: 1.475.000 lei20182019: 2.155.896 lei20192020: 3.164.904 lei20202021: 3.375.179 lei20212022: 2.655.513 lei20222023: 2.702.017 lei20232024: 2.162.143 lei20242025: 1.173.800 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.173.800 lei 102.821 lei 9
2024 2.162.143 lei 241.680 lei 10
2023 2.702.017 lei 56.143 lei 15
2022 2.655.513 lei 17.280 lei 20
2021 3.375.179 lei 81.801 lei 21
2020 3.164.904 lei 810.695 lei 28
2019 2.155.896 lei 1.022.767 lei 15
2018 1.475.000 lei 1.000.025 lei 3
2017 180.000 lei 149.036 lei 3
2016 135.454 lei 150.142 lei 2
2015 219.610 lei 91.833 lei 3

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 11 ani (2015–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 232 zile−373 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 650 zile−148 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 8,76%−2,42 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 32,69%−38,72 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,06×+1,66 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,49×−2,01 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 6,69%−10,16 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 4,5%−0,32 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 67,31%+38,72 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 130.422 lei−85.792 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,51×+0,08 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 24,86×+6,41 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 15 zile−5 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 11,75%−3,78 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,3%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă mică — 500 din 4.860 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 2,7% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 5.791 din 19.889 firme active cu bilanț depus (CAEN 4100)
Vechime relativămai veche decât 78% dintre cele 32.139 firme active din sector
SectorCAEN 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume4
Dintre care în procedură de insolvență1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L., cu sediul în Mun. Braşov, are codul unic de înregistrare (CUI) 34350280, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2015000531089. Firma a fost înființată la data de 8 aprilie 2015 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

La ultima verificare, ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. Are datorii la bugetul de stat de aproximativ 852K lei. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.173.800 lei și un rezultat net de 102.821 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.?

ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34350280) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. în sectorul său?

ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. ocupă locul 5.791 din 19.889 firme active cu bilanț depus în CAEN 4100 (Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. este mai veche decât 78% dintre cele 32.139 firme active cu CAEN 4100.

Este ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34350280) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Are ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. datorii la stat?

La ultima verificare, ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. figura cu restanțe de 852.276 lei la bugetul de stat, conform listei de datornici ANAF. Restanțele la buget sunt semnalul de risc de plată numărul unu.

Pot avea încredere în ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.173.800 lei și un număr mediu de 9 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L.?

Firmoscop analizează ROUTESTREET CONSTRUCT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Braşov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Construcții în Brașov →

Mergi mai departe

Firme din Brașov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.