Sari la conținut
FirmoscopFirmeSibiu › ANRIA STYLE SRL-D

ANRIA STYLE SRL-D

Înființată în 2015 · 11 ani vechime · Mun. Sibiu
CUI 34396393 · J2015000373320
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ANRIA STYLE SRL-D
CUI 34396393
Nr. Reg. Comerțului J2015000373320
Sediu social Str. Dobârca nr. 10, sc. B, et. 4, ap. 27, Mun. Sibiu, 550149

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

ERGIN ANDREEA IOANA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 21.04.2015
CAEN9621 · Activități de coafură și frizerie
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ANRIA STYLE SRL-D după CUI 34396393 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 89/100
Cifră de afaceri 2025
34.053 lei
+24.0% vs 2024
Profit net 2025
-2.391 lei
-231.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-7.0%
Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 18.168 lei18K lei20162017: 20.137 lei20K lei20172018: 33.202 lei33K lei20182019: 33.591 lei34K lei20192020: 29.270 lei29K lei20202021: 39.814 lei40K lei20212022: 49.048 lei49K lei20222023: 30.387 lei30K lei20232024: 27.529 lei28K lei20242025: 34.053 lei34K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 34.053 lei -2.391 lei
2024 27.529 lei 1.817 lei
2023 30.387 lei 4.855 lei
2022 49.048 lei 17.508 lei
2021 39.814 lei 14.934 lei
2020 29.270 lei 9.674 lei
2019 33.591 lei 8.544 lei 0
2018 33.202 lei 8.463 lei
2017 20.137 lei 7.934 lei
2016 18.168 lei -2.474 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 30 zile−7 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 14 zile+12 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -7,02%−13,62 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 13,82%+1,35 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 7,24×−0,78 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,16× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -13,88%−23,14 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -11,96%−20,07 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 86,18%−1,35 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,7×+0,47 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 18,16×+12,93 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 20 zile−50 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -6,56%−14,99 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 2.791 din 22.871 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 4.834 din 6.704 firme active cu bilanț depus (CAEN 9621)
Vechime relativămai veche decât 77% dintre cele 20.706 firme active din sector
SectorCAEN 9621 · Activități de coafură și frizerie →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ANRIA STYLE SRL-D

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ANRIA STYLE SRL-D? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ANRIA STYLE SRL-D

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ANRIA STYLE SRL-D, cu sediul în Mun. Sibiu, are codul unic de înregistrare (CUI) 34396393, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2015000373320. Firma a fost înființată la data de 22 aprilie 2015 și are ca obiect principal de activitate Activități de coafură și frizerie (CAEN 9621).

La ultima verificare, ANRIA STYLE SRL-D figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 34.053 lei și un rezultat net de -2.391 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ANRIA STYLE SRL-D?

ANRIA STYLE SRL-D (CUI 34396393) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ANRIA STYLE SRL-D în sectorul său?

ANRIA STYLE SRL-D ocupă locul 4.834 din 6.704 firme active cu bilanț depus în CAEN 9621 (Activități de coafură și frizerie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ANRIA STYLE SRL-D față de firmele din același domeniu?

ANRIA STYLE SRL-D este mai veche decât 77% dintre cele 20.706 firme active cu CAEN 9621.

Este ANRIA STYLE SRL-D o firmă activă?

Da, la ultima verificare ANRIA STYLE SRL-D (CUI 34396393) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ANRIA STYLE SRL-D în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ANRIA STYLE SRL-D nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ANRIA STYLE SRL-D?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ANRIA STYLE SRL-D, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ANRIA STYLE SRL-D plătitoare de TVA?

Nu, ANRIA STYLE SRL-D nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ANRIA STYLE SRL-D?

În anul 2025, ANRIA STYLE SRL-D a raportat o cifră de afaceri de 34.053 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ANRIA STYLE SRL-D?

Firmoscop analizează ANRIA STYLE SRL-D pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Sibiu

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Sibiu →

Mergi mai departe

Firme din Sibiu

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.