Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Maramureș › BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.

BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Mun. Sighetu Marmaţiei
CUI 35629675 · J24/202/2016
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 28 octombrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.
CUI 35629675
Nr. Reg. Comerțului J24/202/2016
Sediu social TEPLITEI nr. 113G, Municipiul Sighetu Marmaţiei, jud. Maramureş

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Reprezentanți

ARDELEAN DELIA COSMINA · administratorANDREICA FLORENTINA · administratorŞTEŢCA CAMELIA-MARIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 28 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 28 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. după CUI 35629675 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2025
129.344 lei
-22,0% vs 2024
Profit net 2025
4.789 lei
+503,9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.7%
Față de sectorpeste 52% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 7.522 de firme din Activități de coafură și frizerie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,8%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 81% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 8.799 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital17.7×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 60.350 lei60K lei20162017: 105.542 lei106K lei20172023: 140.863 lei141K lei20232024: 165.505 lei166K lei20242025: 129.344 lei129K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 129.344 lei 4.789 lei 3
2024 165.505 lei 793 lei 3
2023 140.863 lei 157 lei 3
2017 105.542 lei -30.288 lei —
2016 60.350 lei -21.079 lei —

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 173 de zile−323 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 2 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 3,7%+3,22 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 94,65%−369,43 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,06×+0,84 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 17,7× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 138,01% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 7,38%+5,74 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 5,35%+369,43 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 43.115 lei−12.053 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,99×−1,43 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 2,76×−15,18 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 132 de zile+112 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 4,9%+3,4 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.120 din 5.599 de firme active cu bilanț depus (CAEN 9602)
Vechime relativămai veche decât 64% dintre cele 23.388 de firme active din sector
SectorCAEN 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L., cu sediul în Mun. Sighetu Marmaţiei, are codul unic de înregistrare (CUI) 35629675, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J24/202/2016. Firma a fost înființată la data de 11 februarie 2016 și are ca obiect principal de activitate Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

La ultima verificare, BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 129.344 lei și un rezultat net de 4.789 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.?

BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. (CUI 35629675) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 28 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. în sectorul său?

BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. ocupă locul 1.120 din 5.599 de firme active cu bilanț depus în CAEN 9602 (Coafură și alte activități de înfrumusețare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. față de firmele din același domeniu?

BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. este mai veche decât 64% dintre cele 23.388 de firme active cu CAEN 9602.

Este BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. (CUI 35629675) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.?

În anul 2025, BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 129.344 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L.?

Firmoscop analizează BEAUTY&FUNNY SALON S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Maramureş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Maramureș →

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 9602 din Maramureș, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Maramureș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.