Sari la conținut
FirmoscopFirmeSibiu › MILLENNIALS STYLE S.R.L.

MILLENNIALS STYLE S.R.L.

Înființată în 2018 · 7 ani vechime · Mun. Sibiu
CUI 39847532 · J32/1236/2018
Fără probleme găsite Re-verificat · 24 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire MILLENNIALS STYLE S.R.L.
CUI 39847532
Nr. Reg. Comerțului J32/1236/2018
Sediu social Str. Islazului, bl. 22, sc. A, et. P, ap. 2, Mun. Sibiu, 550145
Telefon 0741035414

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.

Reprezentanți

VĂDUVA MARIUS VASILE · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 07.09.2018
CAEN9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 24 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 24 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 24 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 24 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 24 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută MILLENNIALS STYLE S.R.L. după CUI 39847532 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 85/100
Cifră de afaceri 2025
37.840 lei
+13.0% vs 2024
Profit net 2025
-458 lei
-108.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-1.2%
Mărime față de sector1 angajat · peste 34% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 8.799 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2018: 9.125 lei9.125 lei20182019: 68.896 lei69K lei20192020: 39.655 lei40K lei20202021: 39.086 lei39K lei20212022: 43.141 lei43K lei20222023: 46.362 lei46K lei20232024: 33.539 lei34K lei20242025: 37.840 lei38K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 37.840 lei -458 lei 1
2024 33.539 lei 5.430 lei 1
2023 46.362 lei 6.888 lei 1
2022 43.141 lei 2.754 lei 1
2021 39.086 lei -18.099 lei 1
2020 39.655 lei -16.817 lei 1
2019 68.896 lei -6.646 lei 1
2018 9.125 lei -2.754 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 8 ani (2018–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 2 zile−401 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 5 zile−36 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -1,21%−17,4 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 4,91%−449,96 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 20,37×+20,15 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,05× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -9,5% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -9,03%−75,8 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 95,09%+449,96 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 37.840 lei+4.301 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 7,46×+3,34 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -1,2%−13,84 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 2.791 din 22.871 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.289 din 6.647 firme active cu bilanț depus (CAEN 9602)
Vechime relativămai veche decât 49% dintre cele 26.356 firme active din sector
SectorCAEN 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru MILLENNIALS STYLE S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți MILLENNIALS STYLE S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru MILLENNIALS STYLE S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

MILLENNIALS STYLE S.R.L., cu sediul în Mun. Sibiu, are codul unic de înregistrare (CUI) 39847532, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J32/1236/2018. Firma a fost înființată la data de 10 septembrie 2018 și are ca obiect principal de activitate Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

La ultima verificare, MILLENNIALS STYLE S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 37.840 lei și un rezultat net de -458 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are MILLENNIALS STYLE S.R.L.?

MILLENNIALS STYLE S.R.L. (CUI 39847532) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 24 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă MILLENNIALS STYLE S.R.L. în sectorul său?

MILLENNIALS STYLE S.R.L. ocupă locul 3.289 din 6.647 firme active cu bilanț depus în CAEN 9602 (Coafură și alte activități de înfrumusețare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este MILLENNIALS STYLE S.R.L. față de firmele din același domeniu?

MILLENNIALS STYLE S.R.L. este mai veche decât 49% dintre cele 26.356 firme active cu CAEN 9602.

Este MILLENNIALS STYLE S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare MILLENNIALS STYLE S.R.L. (CUI 39847532) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este MILLENNIALS STYLE S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, MILLENNIALS STYLE S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în MILLENNIALS STYLE S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru MILLENNIALS STYLE S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este MILLENNIALS STYLE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MILLENNIALS STYLE S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a MILLENNIALS STYLE S.R.L.?

În anul 2025, MILLENNIALS STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 37.840 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu MILLENNIALS STYLE S.R.L.?

Firmoscop analizează MILLENNIALS STYLE S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Sibiu

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Sibiu →

Mergi mai departe

Firme din Sibiu

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.