Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Ilfov › AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.

AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.

Înființată în 2021 · 4 ani vechime · Orş. Popeşti-Leordeni
CUI 45188398 · J2022001663231
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 28 octombrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO45188398
Nr. Reg. Comerțului J2022001663231
Sediu social OLTENIŢEI nr. 204A, TARLA 19, PARCELA 367, Oraş Popeşti Leordeni, jud. Ilfov, 77160

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Reprezentanți

AYTEKIN MUSTAFA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 28 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. după CUI 45188398 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
44.276.999 lei
+58,0% vs 2024
Profit net 2025
4.870.004 lei
+162,9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă11.0%
Față de sectorpeste 80% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 349 de firme din Prelucrarea și conservarea cărnii care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,9%.

Mărime față de sector34 de angajați · peste 80% din sector

Mediana sectorului: 6 angajați, din 360 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.7×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2021: 2.000 lei2.000 lei20212022: 11.341.758 lei11 mil. lei20222023: 25.648.510 lei26 mil. lei20232024: 28.106.188 lei28 mil. lei20242025: 44.276.999 lei44 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 44.276.999 lei 4.870.004 lei 34
2024 28.106.188 lei 1.852.189 lei 34
2023 25.648.510 lei 1.403.740 lei 28
2022 11.341.758 lei 125.160 lei 9
2021 2.000 lei 1.382 lei —

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 5 ani (2021–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 30 de zile+7 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 49 de zile+12 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 11%+4,41 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 42,79%−6,5 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,34×+0,31 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,74×−0,23 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 100% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 57,71%+6,79 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 57,72%+6,79 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 1.302.265 lei+475.612 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 5,25×−2,48 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 29,68×−2,61 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 12 zile+1 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 14,66%+6,31 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 48 din 534 de firme active cu bilanț depus (CAEN 1011)
Vechime relativămai veche decât 23% dintre cele 905 firme active din sector
SectorCAEN 1011 · Prelucrarea și conservarea cărnii →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume6
Dintre care radiate (închise)3

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 21 octombrie 2026Schimbare sediu: Oraş Popeşti Leordeni → Orş. Popeşti-Leordeni
  • 20 octombrie 2026Schimbare sediu: Orş. Popeşti-Leordeni → Oraş Popeşti Leordeni
  • 17 septembrie 2026Schimbare sediu: Oraş Popeşti Leordeni → Orş. Popeşti-Leordeni
  • 11 septembrie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 10.03.2022 → radiată
  • 11 septembrie 2026Schimbare sediu: Oraş Popeşti Leordeni → Bucureşti Sectorul 3
  • 11 septembrie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2022001663231 → J40/19394/2021
  • 11 septembrie 2026Schimbare sediu: Orş. Popeşti-Leordeni → Oraş Popeşti Leordeni
  • 29 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 3 → Orş. Popeşti-Leordeni
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 10.03.2022
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/19394/2021 → J2022001663231
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 10.03.2022 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Oraş Popeşti Leordeni → Bucureşti Sectorul 3
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2022001663231 → J40/19394/2021
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 3 → Oraş Popeşti Leordeni
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 10.03.2022
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/19394/2021 → J2022001663231

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L., cu sediul în Orş. Popeşti-Leordeni, are codul unic de înregistrare (CUI) 45188398, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2022001663231. Firma a fost înființată la data de 8 noiembrie 2021 și are ca obiect principal de activitate Prelucrarea și conservarea cărnii (CAEN 1011).

La ultima verificare, AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44.276.999 lei și un rezultat net de 4.870.004 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.?

AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. (CUI 45188398) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 28 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. în sectorul său?

AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. ocupă locul 48 din 534 de firme active cu bilanț depus în CAEN 1011 (Prelucrarea și conservarea cărnii), după cifra de afaceri.

Cât de veche este AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. față de firmele din același domeniu?

AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. este mai veche decât 23% dintre cele 905 firme active cu CAEN 1011.

Este AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. (CUI 45188398) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.?

În anul 2025, AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.276.999 lei și un număr mediu de 34 de angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L.?

Firmoscop analizează AYT HALAL MEAT PROVIDER S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Producție alimentară în Ilfov →

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 1011 din Ilfov, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 28 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.